Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
(Po-Pia, 7:30-15:30 hod.)
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

Reklama pre Váš biznis

3D LOGÁ NA MIERU DO VAŠEJ PREVÁDZKY

Ako reklamná agentúra sa špecifikujeme hlavne na výrobu 3D lôg z rôznych materiálov. Označujeme rôzne prevádzky, obchody, podniky, reštaurácie, či kaviarne. V ponuke máme rôzne typy označení, ktoré sa líšia materiálovo/farebne/účelovo. Niektoré typy predstavujeme aj na našom eshope pre lepšiu predstavu pre nášho klienta, viď. 3D reklama z rôznych materiálov.


OZNAČENIE INŠTITÚCII PODĽA ZADANIA

Roky už označujeme štátne inštitúcie názvami podľa želania a potreby. Máme v ponuke niekoľko druhov materiálov a farbu Vám vieme namiešať podľa RAL vzorkovníka. Veľkosť nápisu prispôsobíme a montáž Vám vieme dodatočne naceniť, resp. Vám písmená poslať s podrobnou inštruktážou, ktorú Vám poskytneme aj telefonicky. V balíku nájdete šablónu, podľa ktorej si písmenká nalepíte. Cenové relácie nápisov z polystyrénu.


OZNAČENIE PREVÁDZKY/SALÓNU/OBCHODU

Ďalej ponúkame označenia rônych druhov podľa zadania. Svetelné reklamy, výstrčky, polepy, A-čka. Ohľadne týchto reklamných pútačov Vám vieme dokonalo poradiť nielen v samotnom výbere reklamy pre Vás, ale aj vo výbere materiálu, farby a veľkosti. Keď nám pošlete foto Vašej prevádzky, vieme Vám spraviť grafický návrh reklamy na foto na mieru.


DOPLNKY PRE REKLAMU

Všetko na jednom mieste. Ku Vašej reklame Vám vieme dorobiť aj rôzne doplnky, ktoré sú potrebné pre Váš biznis. Či už máte záujem o menovky na dvere/schránky, označenie sociálnych zariadení, tabuľky, vizitky, letáky, nápojové lístky, pečiatky, či čokoľvek iné, radi Vám to zabezpečíme. Stačí, keď nám dáte požiadavku do emailu a my Vám radi vypracujeme cenovú ponuku. Pár ukážok doplnkov pre Vašu reklamu.

Pre viac info nás kontaktujte na info@popisnecisla.sk.

 

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi