Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
(Po-Pia, 7:30-15:30 hod.)
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

Kol. WOOD Style

Dibond je sám o sebe úžasný materiál. Vo všeobecnosti sa z neho vyrábajú aj napr. fasády na budovy firiem. Preto vydrží veľmi veľa v exteriéri a bonus, že ho pretriete mokrou handričkou a je hneď ako nový, ani nehovorím. Tento nový drevený nádych, ktorý sme zaradili do ponuky, mu navyše pridáva na poriadnom luxuse.

KOL. WOOD STYLE

Chvíľu nám trvalo, kým sme našli správny odtieň dibondu vo farbe dreva. Je ním orech a máme ho už v stálej ponuke. Dibond vo farbe orechu sme spojili s čiernym lesklým plexi a vznikli z toho luxusné tabuľky. Vyrobili sme pre Vás nielen číslo domu v štandardnej veľkosti, ale aj aj mini tabuľky s číslom, ktoré sú využiteľné nielen na Vaše dvere domova, či schránky. Tabuľky sa dajú využiť aj vo Vašej firme - označenie dverí, či na označenie dverí v hoteli/penzióne/chate/moteli.

Ďalej sme do ponuky zaradili aj označenia sociálnych zariadení. Momentálne je v ponuke označenie toaliet - pánske, dámske, invalid a označenie spŕch. Vieme Vám ponúknuť aj nápis na tabuľku, napr. SKLAD či KUCHYNKA. Ak máte záujem o individuálne názvy, určite nás kontaktujte emailom, radi Vám ich vyrobíme.

Kol. Wood Style sa stala našou oficiálnou prvou kolekciou tabuliek vhodných na označenie čohokoľvek Vám treba. Rozhodli sme sa týchto kolekcii vytvoriť viac a budeme sa tešiť každému názoru a možno pomoci pri vytváraní niečoho nového.

Team @Jurashko

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi