Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
(Po-Pia, 7:30-15:30 hod.)
0 ks
za 0 €
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

Vďaka nám Vás vidieť

Firma Juras Agency s.r.o. je známa hlavne svojou realizáciou a výrobou reklamy. Zamerali sme sa hlavne na výrobu 3D lôg z rôzneho materiálu. Tieto logá vyrábame pre rôzne firmy, salóny, služby rôzneho druhu. Nakoľko máme radi výzvy, využívame na výrobu rôzne druhy materiálu.

OZNAČENIE BUDOV A INŠTITÚCIÍ

Označenia budov (nielen) štátnych inštitúcií je pre nás veľkou poctou. Vyrábame označenia pre materské a základné školy, hasičšké zbrojnice. Zaoberáme sa označením od samotného návrhu, cez pomoc pri výbere materiálu až po samotnú montáž na mieste. 

3D LOGÁ PRE VÁS

Stačí, keď nám pošlete Vašu predstavu a Vaše logo a my Vám navrhneme grafický návrh zadarmo, nájdeme najvhodnejší a cenovo najdostupnejší materiál, vypracujeme cenovú ponuku a samozrejme pošleme vzorku.

LOGÁ AJ POSIELAME

Logá štandartne posielame poštou/kuriérom podľa potreby a veľkosti. Nie je problém preto Vám logo vyrobiť a poslať s inštrukciami, ako si logo nalepiť tak, aby Vám vydržalo dlhé roky.

Všetky informácie o výrobe 3D písmen nájdete na našej stránke www.3dpismena.sk. Alebo si rovno vyžiadajte cenovú ponuku na info@3dpismena.sk.

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi